#2016-03-14 06:44:41 

ZamienięSię

Użytkownik

Hej. Zastanawiam się nad kupnem elektrycznego laktatora firmy Medela, bo słyszałam, że jest bardzo praktyczny i ogólnie najczęściej się go poleca dla świeżo upieczonych mam. Czy któraś z was może z niego korzysta lub korzystała i mogłaby coś napisać? Warto go kupić? Jeśli macie inne, sprawdzone laktatory to też ślicznie proszę o informację, jakie. :)
#2016-03-14 07:41:50 

Minka

Użytkownik

Zwykły ci nie wystarczy? Ja mam ręczny laktator Lovi i sprawdza się dobrze.
#2016-03-14 09:05:41 

DodA

Użytkownik

Miałam przy pierwszym dziecku ręczny laktator, przy drugim kupiłam już elektryczny, więc mam porównanie. Elektryczne są zdecydowanie lepsze, przede wszystkim przy bardzo bolesnych piersiach o wiele delikatniej pobierają pokarm i robią to praktycznie same… także w środku nocy to spore ułatwienie, nie trzeba myśleć nawet ;P
#2016-03-14 10:30:23 

Słoneczko

Użytkownik

Ja używam tego laktatora od Medeli, całkiem fajny jest. Kupowałam go od razu z kosmetykami nawilżającymi, by smarować piersi (jakby co, to obie rzeczy można zamówić za jednym zamachem tutaj: http://wyprawkowy.pl/kosmetyki-85). Po porodzie dosłownie uratował mi życie, bardzo delikatny jest. Zanim go kupiłam tak bolały mnie piersi, że nie byłam w stanie normalnie karmić. Tylko pamiętaj, by się smarować maściami nawilżającymi etc, możesz nawet te dla dziecka podkradać, wyjdzie taniej :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015