#2016-02-12 16:58:16 

Wanilia

Użytkownik

Hej, trafiłam wczoraj na artykuł o czystości wody w kranie i popadłam w paranoję. Wiele neizależnych instytutów stwierdziło, że stan wody w sieciach wodociągowych na calym swiecie jest najgorszy od wielu lat. Czytałam że część ludzi wykopuje własne studnie i buduje stacje uzdatniania, ale ja mieszkam w bloku i to niestety niemożliwe. Co mogę zrobić, aby maksymalnie oczyścić wodę?
#2016-02-12 18:58:35 

frankowiczka

Użytkownik

Ja też mieszkam w bloku i od zawsze stosowałam filtry wody do picia. Bardzo fajne i wygodne rozwiązanie, szczególnie dla mnie- samotnej matki. Dzieciaki często chcą się czegoś napić więc po prostu nalewają sobie wodę z kranu do kubków i są zadowolone. Moja koleżanka ma natomiast w domu lampę UV i również sobie chwali. Pozdrawiam
#2016-02-12 19:13:27 

Wanilia

Użytkownik

No właśnie czytałam sporo o lampach i chciałabym zapytać gdzie mogę taką dostać?
#2016-02-12 21:11:49 

Maliniak

Użytkownik

Hej. Też zainteresowałem się tematem dezynfekcji wody bo prawdą jest że w sieci kanalizacyjnej to mamy cały układ okresowy pierwiastków. Też korzystam z lampy i póki co bardzo sobie chwalę. Zestaw zamawiałem tu: www.wodawdomu.pl, bo ceny były najbardziej konkurencyjne. Sam smak wody nie zmienił się wcale, ale wydaje się ona lżejsza i czuję jakby szybciej się przyswajała. Pozdrawiam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015