#2016-02-05 04:39:39 

KrólPodziemia

Użytkownik

Odziedziczyłem po dziadkach duży dom pod Wrocławiem i przygotowuję się do jego remontu. Przy okazji chcę wyremontować również ogrodzenie i zastanawiam się nad zakupem automatycznie otwieranej bramy wjazdowej. Jaki model byście mi polecili? Chodzi głównie o kwestię wygody, a nie sam koszt bramy czy jej instalacji.
#2016-02-05 07:03:12 

WAWAon

Użytkownik

Bogaty wybór nowoczesnych bram wjazdowych we Wrocławiu ma wiele różnych firm, ale z tego co się orientuję, to dobrze sprawdzić szczegóły oferty firmy CERCHEM. Tam mają naprawdę fajne modele różnych rodzajów bram, a do tego oferują całkiem przystępne ceny. Ja na Pana miejscu wybrałbym jedną z bram przesuwanych. Potrzeba tylko jednego napędu, a jak dysponuje się sporym ogrodem to nawet można pokusić się o montaż takiej bramy bez prowadnicy. Nie będzie problemu z czyszczeniem szyny ze śniegu ;)
#2016-02-05 07:55:36 

Minka

Użytkownik

Mi podobają się bramy otwierane na zewnątrz, chyba profesjonalnie nazywa się je bramami dwuskrzydłowymi, ale nie jestem pewna. Tylko nie wiem, czy można kupić takie bramy z automatyką, czy tylko w wersji otwieranej ręcznie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015