#2016-01-19 06:13:50 

Surykatek

Użytkownik

Mój syn pasjonuje się ostatnio tematyką wojenną i coś mi się wydaję, że po skończeniu liceum zamiast na studia będzie chciał wstąpić do zawodowej armii. Nie chciałabym, żeby szybko zrezygnował z tej przygody, bo później, ani wykształcenia, ani pracy nie zdobędzie. Postanowiłam sprezentować mu trochę amatorskiego sprzętu, żeby przekonał się czy faktycznie ten kierunek będzie mu odpowiadał. Co na początek powinnam kupić?
#2016-01-19 06:36:26 

ArtemK

Użytkownik

No to syn ma wyjątkowo męską pasję, tylko pogratulować. Zacznij od ubioru, bo ten trzeba dopasować do sytuacji. Są stroje do kamuflowania, a także do akcji stacjonarnej. Najlepiej będzie jak z nim porozmawiasz. A może on już sam śledził takie przedmioty i ma gotową listę zakupów?
#2016-01-19 07:19:01 

Solidna

Użytkownik

Sprezentuj mu na początek trochę gadżetów. Ja swojemu synowi na początek kupiłam kamizelkę taktyczną. Bardzo fajne i nowoczesne są czarne ciras, które można dowolnie konfigurować ze względu na potrzeby. Nie kosztują wiele, ale pozwalają się poczuć jak prawdziwy bohater.
#2016-01-19 08:24:32 

escapeON

Użytkownik

Ciekawy pomysł na początek jest ze światłem chemicznym. To pozwoli pochodzić trochę po mniej przystępnych miejscach i stwierdzić, czy życie w takich warunkach chłopakowi odpowiada. Takie światła możesz też kupić do domowego użytku. Koszt zakupu jest niewielki, a efekty są rewelacyjne.
#2016-01-19 10:43:41 

KrólPodziemia

Użytkownik

Najważniejszym tematem, przez który będziesz musiała przebrnąć jest sama broń. Najlepiej na początek spróbuj elektrycznych wersji, bo są poręczne i nie sprawiają amatorowi żadnego problemu. Wybierz najlepszy carbine, a masz ich do wyboru bardzo dużo. Są zarówno tradycyjne bronie, jak i nowoczesne.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015