#2016-01-15 05:07:12 

ZamienięSię

Użytkownik

Witam. Znajomi ostatnio uświadomili mi, że jestem kolekcjonerką książek turystycznych :P Dziwne, że sama tego nie widziałam, bo było to dla mnie tak oczywiste, że co jakiś czas kupuję nową pozycję :) Lubię szczególnie trafiać na stare książki, czasami znajomi mi ofiarowują swoje, których już nie potrzebują, albo mamy w mieście antykwariat książki tam sobie czekają na nowych właścicieli, a Pani, która tam pracuje jest trochę magiczna :D Z chęcią poszperałabym w sieci o ile znacie jakąś księgarnie interetową, która oferuje też stare książki :)

#2016-01-15 05:35:37 

Surykatek

Użytkownik

Ja kupuję ostatnio na stronie Triptelnik i widzę, że jest tam zakładka antykwariat, ale nie wiem czy znajdziesz tam to czego szukasz :P Zobacz sobie :)
#2016-01-15 06:41:40 

Minka

Użytkownik

Ja zdecydowanie wolę się przejść do księgarni stacjonarnej :P no ale w takich antykwariatach nie zawsze się znajdzie tych pozycji, których się szuka, więc potem na allegro wyszukuję. Ogólnie stare przewodniki niby mają mało sensu, bo miasto się zmienia i są po prostu nieaktualne, ale coś jest w takich ksiażkach, bo można zaobserwować jak to się wszystko rozbudowywało, jak miasto się różni od tego sprzed kilku lat
#2016-01-15 06:52:29 

ZamienięSię

Użytkownik

Też wolę kupować stacjonarnie, ale miłoby było czekać na przesyłke z ksiażką której się usilnie szukało :P na allegro oczywiście też są oferty, ale chciałabym mieć większy wybór właśnie tak jak na tym Triptelniku, bo jest tam dużo ciekawych dla mnie pozycji tylko teraz na które się zdecydować :D
#2016-01-15 07:21:46 

Surykatek

Użytkownik

Cieszę się, że ci się strona spodobała ;) Takie ksiażki nie są drogie, wiec możesz kupować po kilka na jednym zamówieniu i nie będzie to tak bolało :P sam zaczęłem tam szperać i chyba coś kupię
#2016-01-15 09:29:47 

Minka

Użytkownik

Skoro tak piszecie, to sama wejdę zobaczyć :D ile nowych kilentów im się zrobiło :P
#2016-01-15 10:54:01 

ZamienięSię

Użytkownik

Ogólnie strona jest fajna, czuć tam taki podróżniczy klimat, to nie to co sieciówki.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015