#2015-12-31 12:22:03 

Rachmistrz

Użytkownik

Sonduje obecnie możliwości techniczne, jakie mogę zastosować na posesji, którą urządzam. Myślę o małej architekturze ogrodowej, coś w stylu wiat, kwietników, miejsca zabaw itd. . Do części tych pomysłów chciałbym zastosować elementy metalowe, bo te dobrze wyglądają i będą pasowały do szarej elewacji budynku mieszkalnego. Zastanawiam się czy metal pasuje do wszystkiego?
#2015-12-31 14:28:38 

Ogar

Użytkownik

Słuchaj, jedynym ograniczeniem dla ciebie jest twoja pomysłowość. Nawet gdyby się miało okazać, że metal nie pasuje do czegoś, to i tak to ty decydujesz o tym, czy go zastosujesz czy nie. Ja osobiście zawsze bilansuje użycie materiałów, ale nikomu tego nie narzucam.
#2015-12-31 15:03:33 

Wanilia

Użytkownik

My na swojej posesji użyliśmy tylko elementów metalowych./ Efekt końcowy jest rewelacyjny. Nasze zapotrzebowanie zrealizowała firma, która swoją ofertę przedstawia na tej stronie http://slusarnia.poznan.pl/bramy/. Zrobili dla nas bramy, płot i zadaszenia. Fachowo i bardzo szybko i z pełnym doradztwem w temacie.
#2015-12-31 15:19:20 

DodA

Użytkownik

Znam ich, ta firma mimo, że specjalizuje się w elementach metalowych to nie naciska na ich użycie. Takich warsztatów ślusarskich w Poznaniu naprawdę brakuję, bo klienci oczekują wysokiego poziomu usług.
#2015-12-31 16:22:32 

KrólPodziemia

Użytkownik

Profesjonaliści, jakich na rynku jest mało. Miałem problem ze znalezieniem w stolicy Wielkopolski firmy spawającej i oczywiście oni przyszli mi z pomocą. Zakres ich usług jest bardzo szeroki, bo i blachę potną i ją później odpowiednio połączą. Dzięki szybkim usługom moja wiata kwiatowa stoi i ma się bardzo dobrze.
#2015-12-31 16:39:00 

Minka

Użytkownik

Że też ja o tym nie pomyślałam. Też chce stworzyć sobie takie miejsce do uprawy kwiatów i szukałam gotowych rozwiązań. Podsunęłaś mi niezły pomysł. Zaraz biorę się za rysunek i muszą zaprojektować małą szklarnię. No teraz to będę mogła pracować od wczesnej wiosny do późnej jesieni. Jak moja konstrukcja stanie już w ogrodzie to chętnie podzielę się zdjęciami z realizacji całego przedsięwzięcia.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015