#2015-12-29 09:57:17 

Surykatek

Użytkownik

Potrzebujemy z żoną pomocy. Pierwszy raz od kilku lat (prawdopodobnie) uda nam się wyjechać na wakacje. Do tej pory dziecko było za małe, baliśmy się, takie tam, ale teraz nic nie może stanąć nam na przeszkodzie. Chcemy jechać lub lecieć w trójkę. Zależy nam więc, aby nasze wakacje były w miejscu z chociaż trochę rodzinnymi warunkami, w hotelu, z wyżywieniem i najchętniej z basenem, jeśli na plażę nie będzie nam się chciało iść. Wiem, wygodni jesteśmy :) Ale wakacje od tego są, może więc znacie jakieś godne polecenia miejsca na świecie, w miarę niedaleko?
#2015-12-29 11:08:03 

Słoneczko

Użytkownik

Teraz to nie problem podróżować do innych krajów z dzieckiem, nie to co kiedyś. Jak piętnaście lat temu chciałam pojechać za granicę na inny kontynent z kilkuletnim dzieckiem, wszyscy patrzyli na mnie jak na wariatkę. Teraz to masz taki wybór, że aż nie będziesz wiedział co wybrać.
#2015-12-29 11:44:56 

Surykatek

Użytkownik

Masz jakieś propozycje?
#2015-12-29 13:55:23 

Słoneczko

Użytkownik

Mam, na przykład stara, dobra Grecja. Nasza druga, wakacyjna ojczyzna. Pogoda murowana, morze zawsze ma przyjemną temperaturę a jedzenie – niebo w gębie. My co roku tam jeździmy, ale za każdym razem na inną wyspę. W tym roku na wyspie Zakynthos wakacje były bardzo udane, bo akurat pojechaliśmy do jednego z tych miejscowych gajów oliwnych i właściciel obdarował nas swoją własną, oryginalną oliwą z oliwek. Rok temu nasze greckie wakacje spędziliśmy na zwiedzaniu Krety.
#2015-12-29 16:05:41 

KrólPodziemia

Użytkownik

Ja za to polecam wakacje na Wyspach Kanaryjskich, bo tam możesz pojechać w każdym miesiącu, masz cztery kompletnie inne wyspy do wyboru no i klimat jest afrykański, a nadal jesteś w Unii :) Moim zdaniem bardzo dobry wybór.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015