#2015-12-11 08:20:37 

Rachmistrz

Użytkownik

Cześć. Przygotowuję sesję zdjęciową (chodzi o biżuterię firmową) i potrzebuję rzecz jasna kogoś, kto zachęci swoją twarzą i nie tylko do zakupu ;PNie mam jakichś szczególnych wymagań, oprócz tego, że muszą to być modele, bo specjalizujemy się w biżuterii męskiej, ale jakieś panie też by się przydały do zdjęć wspólnych. Budżet jest niestety ograniczony, więc dobrze by było gdyby istniała możliwość negocjacji cen ;)
#2015-12-11 09:36:19 

Ogar

Użytkownik

My korzystaliśmy z usług tej firmy, najrozsądniej będzie chyba, jak obejrzysz zdjęcia z wydarzeń, w których brali udział: http://www.mohomodels.com/realizacje/. Nie orientuję się niestety, jak to jest u nich z modelami, bo my braliśmy akurat studentki, ale na zdjęciach widać kilku panów. Zreszta, no muszą kogoś mieć przecież :PCo do kwoty to jest róznie, musisz się sam dogadać, ale pamiętaj też, że im więcej środków poświęcisz (w dowolnej firmie modelingowej), tym wyższe będą usługi i nie dostaniesz żółtodziobów :P
#2015-12-11 11:04:17 

DodA

Użytkownik

mogę polecić tą firmę MohoModels, ostatnio na targach rozdawali nasze ulotki i byliśmy zadowoleni z współpracy, bo potrafili zachęcić ludzi, by do nas przyszli na stoisko :)
#2015-12-11 13:11:10 

Rachmistrz

Użytkownik

Dzięki wielkie za linka, zaskoczony aż jestem, że nawet na takich zdjęciach bez pozowania powychodzili serio dobrze :) Skontaktuję się z nimi, szkoda tylko, ze nie mają zdjęć mężczyzn na swojej stronie, no ale pań w końcu też potrzebujemy. Jeszcze raz dzięki za pomoc :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015