#2015-12-09 08:48:04 

Wanilia

Użytkownik

Witam. Od razu zaznaczam, że nie znam się na elektryce a jego wartość oceniam względami wizualnymi i użytecznymi. Potrzebuję osprzętu elektrycznego takiego, jak włączniki czy gniazdka możliwe do zainstalowania w małym mieszkaniu w bloku. Polećcie mi najlepiej serie produktów, ponieważ lubię jak wszystko się ze sobą zgrywa kolorystycznie. Interesuje mnie szczególnie design.
#2015-12-09 10:14:06 

Surykatek

Użytkownik

Do głowy przychodzi mi jedynie seria Legrand Niloe Eco. Znajdziesz w niej dosłownie wszystko, czego potrzebujesz. Wszystkie elementy w serii zostały stworzone w taki sposób, aby prezentowały się w każdym pomieszczeniu subtelnie wystając ze ściany. Do nie dawna korzystałem z produktów tej serii i jestem bardzo zadowolony. Teraz mam inne produkty, ponieważ zmieniłem miejsce zamieszkania, ale zastanawiam się, czy znów ich nie zainstalować.
#2015-12-09 10:46:19 

WAWAon

Użytkownik

Wiem, że linia gniazdek Schneider Sedna budzi dobre wrażenie. Pamiętaj jednak, że aspekt wizualny to nie wszystko. Ważna jest również jakość wykonania, ponieważ kiepsko wykonany włącznik, czy gniazdko szybko się rozleci i długo nie pokorzystasz z jego funkcji.
#2015-12-09 13:09:05 

Wanilia

Użytkownik

W domu mąż zamontował Legrand włączniki te są bardzo dobre. Nigdy nie zdarzyło się żeby wystąpił z nimi jakiś problem. Zawsze bezproblemowo się ich używało. Z kolei w pracy mój mąż zastosował stycznik jednej z firm wymienionych przez Was. Również chwali, bo nigdy nie miał z nim problemów i nie musiał interweniować. Jak zamontował tak działa cały czas.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015