#2015-12-09 05:36:51 

Słoneczko

Użytkownik

Dzień dobry! Mam do Was takie pytanie, czy myśleliście kiedykolwiek o pracy w jednostkach wymiaru sprawiedliwości? Ja niedawno dowiadywałam się, czym para się biegły grafolog i zainteresowała mnie ta profesja. Interesuje mnie również to, jakie wykształcenie muszą posiadać wyspecjalizowani biegli sądowi. Czy posiadacie jakieś informacje w tym zakresie?
#2015-12-09 07:23:44 

Minka

Użytkownik

Ja planuję zajmować się po zakończeniu studiów czymś, co choć w części by mnie intrygowało i pozwoliłoby na satysfakcjonujące wynagrodzenie. Ostatnio długo nad powyższym rozmyślałam i wymyśliłam, iż dobrym rozwiązaniem byłoby badanie narkotyków bądź przykładowo wnikliwe badanie dokumentów w sądownictwie. Niestety niewiele na taki temat można odszukać w Internecie. Ufam, iż przynajmniej na forum pojawi się ktoś, kto będzie w stanie napisać odrobinę więcej na temat pracy w sądzie.
#2015-12-09 09:06:07 

Rachmistrz

Użytkownik

Odnalezienie idealnej dla siebie drogi na przyszłość to zagadnienie, które obecnie zajmuje mnie bez reszty. Myślę o wyborze odpowiednich studiów i jak najdokładniejszym przygotowaniem się do wykonywania konkretnego zawodu. Zaciekawiły mnie ostatnio stanowiska w sądzie oraz laboratorium kryminalistyczne. Trafiłem nawet na atrakcyjną stronę www, na której odszukałem odrobinę szczegółów związanych z pracą w takim charakterze. Chętnie poznam wszelkie komentarze tych, którzy wybrali taki zawód.
#2015-12-09 09:46:29 

ZamienięSię

Użytkownik

Mnie aktualnie interesuje praca biegłego sądowego w dziedzinie toksykologii, gdyż najważniejszym zadaniem takiego biegłego jest przeprowadzanie - na zlecenie np. prokuratury - badania substancji psychotropowych i dopalaczy. Wpisałam ostatnio w Google sformułowanie badanie narkotyków i odszukałam informacje, iż w zakres zadań takiego specjalisty wchodzi identyfikacja narkotyków, np. różnych proszków oraz ich analizy jakościowe wraz z klasyfikacją zgodności. Warto poczytać więcej na temat rozpoznawania narkotyków projektowanych. Myślę, że w Polsce potrzeba więcej specjalistów identyfikujących te substancje.
#2015-12-09 11:29:08 

Wanilia

Użytkownik

Wartościowe wypowiedzi, pomogliście mi, a szczególnie zaciekawiły mnie opinie odnośnie tematu biegły językoznawca. Taki biegły zajmuje się np. cyberstalkingiem oraz badaniem anonimów, co jest bardzo interesujące. Przy okazji dowiedziałam się, jak wykonuje się badanie autentyczności testamentu pisemnego, a taka informacja zawsze może się przydać. Pozdrawiam!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015